Služby a servis

Naše služby a autorizovaný servis

STIHL se důsledně orientuje na potřeby zákazníků, neboť úspěch firmy závisí v konečném důsledku na jejich spokojenosti. Aby byly produkty, poradenství k nim i všechny následné a související služby zajištěny na optimální úrovni, probíhá prodej a servis výhradně prostřednictvím kamenných obchodů s odborným, trvale proškolovaným personálem. Vše podle hesla zakladatele firmy Andrease Stihla: "Každá motorová pila je jen tak dobrá, jak dobrý je její servis."

 ŠIROKÁ NABÍDKA

Pily STIHL jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Značka postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků zemědělské a zahradní technicky, stavební stroje, tlakové čističe i o široký sortiment doplňkových produktů.

 VIKING

Osmdesátá léta přinesla zájem uživatelů výrobků STIHL také o zahradní techniku pro volný čas. Odpovědí koncernu na tento vývoj bylo založení specializované dceřiné firmy VIKING se sídlem v rakouském Langkampfenu. Těžiště jejího výrobního programu tvoří mimořádně široká paleta sekaček na trávu, také ostatní výrobky jsou určené především pro péči o trávník a zahradu.

 

 

(c) 2021 vydratrutnov.cz

Milan Vydra | Vysoký most 14 Bojiště, Trutnov | 777 813 797 | vydra.milan@seznam.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika